הדפסת תמונות על בלוק עץ

הדפסת תמונות על בלוק עץ באיכות גבוהה – זה פשוט להפוך את התמונה שלכם לאומנות: מעלים תמונה, בוחרים צורה ומידה, מוסיפים עיצובים שאתם אוהבים ואנחנו דואגים לשאר כולל משלוח מהיר עד אליכם – והכל אונליין באופן נוח וקל!

עידן המכשירים החכמים הניידים, שכוללים מצלמות איכותיות במיוחד, הביאה למצב בו מרבית הישראלים שומרים אלפי תמונות מאירועים וחוויות שונות בטלפון הנייד, בענני האחסון ועל המחשב הפרטי. בעוד שהטכנולוגיים והאחראים יותר מקפידים על סידור התמונות וגיבוי שלהן, אחרים פשוט מאבדים  עת לעת, בכל החלפת מכשיר סלולארי או מחשב נייד, את הזיכרונות והתמונות הרבות.

הדפסת תמונות היא דרך נהדרת לשימור של זיכרונות וחוויות משפחתיות ואחרות, ובנוסף למזכרת הנהדרת גם שולחת אותנו לפשפש בין התמונות הרבות, ליהנות מהן ולבחור את המרגשות והמלהיבות מתוכן. ישנם כיום מספר חומרים שונים אשר מתאימים להדפסת תמונות, החל מן השיטה המסורתית של הדפסה על דפי צילום ויצירת אלבומי תמונות, וכלה בהדפסה על בלוק עץ מעץ איכותי ובטקסטורה טבעית. בשונה מהדפסה על סוגים אחרים של בלוקים, ההדפסה על בלוק עץ מתבצעת תוך שימור מראה העץ הטבעי כאשר התמונה משתלבת ומודפסת עליו היטב. המראה שמתקבל הוא מראה בסגנון עיצוב טבעי, שמחזק את הנימה האישית והחוויה שבקבלת תמונה כזו, כמתנה, למזכרת, ואף להצבה בחלל הבית.

באמצעות הדפסת תמונות על בלוק עץ ניתן ליצור בבית "פינת משפחה" מיוחדת, להדפיס תמונות מתקופות ומאירועים שונים, תמונות נוף ומקומות בהם בילתה המשפחה, צילומים מאירועים או למעשה כל חוויה שכללה צילומים איכותיים ורגעים שכיף להיזכר בהם…

הדפסה על עץ זו המומחיות שלנו!

אנחנו ב-PicSale יצרנו עבורכם מערכת נוחה וידידותית איתה תוכלו לבחור את חומר הגלם ומשטח ההדפסה שתרצו (לרבות הדפסה על בלוק עץ כמובן), במידה ובצורה (אנכית, אופקית, ריבועית ואפילו מפוצלת) שאתם מעוניינים להדפיס, בשילוב ממשק עיצוב חדשני שמאפשר בחירה והעלאת תמונות ככל שתבחרו, סידור, עיצוב, שינויי גוונים, הוספת כיתוב, פילטרים ושלל אפשרויות, ועד להדמיה ממוחשבת לתוצאה הסופית, לאישורה בטרם הירידה לדפוס אצלנו. אם אתם מרוצים, אנחנו ניקח את זה מכאן לבלוק העץ שבחרתם, עבור הדפסה איכותית ומדויקת בצבעים חדים ועזים, לאריזה ולמשלוח עד הבית.

מחפשים מתנה לחבר טוב שמתגייס? מתנה לחברה קרובה שחוגגת יום הולדת? תמונה של הנכד בעבור סבא וסבתא? מתנה למאמן שסייע להגיע ליעד? קיר משפחה? תמונה ליום האהבה? לכל אלה ושלל רעיונות נוספים אנחנו כאן בשבילכם.

אז מאיפה מתחילים? עם שלושה שלבים הכי פשוטים שיש:
1. בוחרים צורה (ריבועי / אופקי וכו') וגודל תמונה שתרצו.
2. מעלים קובץ תקין באיכות טובה של התמונה המועדפת.
3. מוסיפים עיצובים מיוחדים (אם בא לכם!) וזהו, השאר עלינו.

בלוק עץ

שנתחיל לעצב לכם תמונה מיוחדת על בלוק עץ? קדימה! לחצו כאן.

אהבת? שתף עם חברים