הדפסת תמונות על בלוק OSB

הדפסת תמונות על בלוק OSB איכותי – זה פשוט להפוך את התמונה שלכם לאומנות: מעלים תמונה, בוחרים צורה ומידה, מוסיפים עיצובים שאתם אוהבים ואנחנו דואגים לשאר כולל משלוח מהיר עד אליכם – והכל אונליין באופן נוח וקל!

מתנות מקוריות מצריכות תשומת לב מיוחדת בשילוב אמירה אישית, כאשר הטכנולוגיות הקיימות כיום בתחום הדפוס הדיגיטלי הולידו מגוון אפשרויות להדפסת תמונות באיכות גבוהה על חומרים ומשטחים שונים. הדפסה על בלוק OSB היא למעשה הדפסה ישירה של קבצים על גבי בלוק עץ מתועש, חזק ועמיד במיוחד, עשוי משבבי עץ טבעי ומשרף אשר עברו תהליך דחיסה, החלקה והתאמה למשטח עץ אחיד, חזק ועמיד, ומותאם להדפסה ישירה.

הדפסת תמונה על בלוק OSB מאפשרת יצירת מתנה אישית מיוחדת בשילוב תמונה, כיתוב, קולאז' תמונות, ברכה ולעשה כל עיצוב שיתחשק לכם, כאשר את התוצר ניתן להניח כפריט נוי מרהיב על גבי שולחן כתיבה, מזנון או משטח אחר, או לחילופין לתלות על הקיר כתמונה. ניתן לבחור בהדפסה על בלוק אופקי, בלוק אנכי, בלוק מפוצל או בלוק ריבועי כאשר תצורת הבלוק תאפשר גם את בחירת המידה, החל ממידות 10/40 ס"מ בתצורות האופקי והאנכי, בלוק גדול במידה 100/100 ס"מ בבלוק OSB מפוצל ובמספר מידות נוספות (40/40, 60/60, 80/80) בבלוק המרובע.

הדפסה על OSB זו המומחיות שלנו!

אנחנו ב-PicSale שמים דגש על השירות וחוויית המשתמש, ולשם כך פיתחנו ממשק פשוט ונוח עבורכם לבחירת חומר הגלם, המידה, הגודל ועיצוב הקובץ הסופי להדפסה, במהירות ובקלות. באמצעות הממשק הייחודי, אשר פתוח כמובן לכלל הגולשים והמשתמשים שלנו, אנו מאפשרים העלאת תמונות מן הנייד ומן המחשב, בחירה בפילטרים ומסננים איכותיים לשיפור מראה התמונה ולעיצובים שונים, לצד אפשרויות לשילוב כיתוב, הצללות וכלים רבים נוספים.

הדפסה על בלוק OSB מעניקה מראה טבעי כאשר התמונה מודפסת במלואה על הבלוק ללא רקע או מסגרות, וניתן לראות את צדי הבלוק ומראה העץ הטבעי מצדי התמונה. עם סיום העיצוב מתקבלת האפשרות לצפות בתוצאה הסופית כפי שזו צפויה להיראות לאחר ההדפסה, ולאשרה באופן סופי. הקובץ המוגמר המעוצב על ידכם יגיע אלינו והתוצר הסופי יישלח לביתכם באמצעות שליח. עלויות הדפסה על בלוק OSB הן עלויות נוחות ושוות לכל נפש, ומאפשרות לכל משפחה לעצב פינת חוויות וזיכרונות, קיר משפחה חדשני וצעיר, וכמובן עיצוב מתנות אישיות ומרגשות לכל מטרה!

בלוק OSB

שנתחיל לעצב את התמונה שלכם על בלוק OSB? קדימה! לחצו כאן.

אהבת? שתף עם חברים