הדפסת תמונות על זכוכית

הדפסת תמונות על זכוכית באיכות גבוהה – זה פשוט להפוך את התמונה שלכם לאומנות: מעלים תמונה, בוחרים צורה ומידה, מוסיפים עיצובים שאתם אוהבים ואנחנו דואגים לשאר כולל משלוח מהיר עד אליכם – והכל אונליין באופן נוח וקל!

אחד האלמנטים הבולטים בתחום עיצוב הבית בשנים האחרונות הוא הדפסה של תמונות משפחתיות, מזכרות וחוויות ויצירת פינת העמדה/תליה לטובת מראה עיצובי משפחתי וחמים. ישנם כיום מספר חומרים המתאימים במיוחד להדפסת תמונות ואחד הפופולריים והאיכותיים שבהם הוא משטח הזכוכית.

הדפסה איכותית על זכוכית מתאפשרת בזכות טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות בניהן:
* הדפסת סובלימציה.
* הדפסה על נייר פוטו והעתקה לזכוכית באמצעות חום.
* הדפסת UV ישירה באמצעות קרינה אולטרה סגולית.
* הדפסה קרמית

כל אחת מן השיטות הללו מציעה יתרונות רבים ומגוון השיטות מאפשר יצירת עיצובים איכותיים וייחודיים בזכוכית למבחר שימושים וצרכים.

שימוש בזכוכית כבסיס להדפסת תמונות

הדפסה על זכוכית מעניקה מראה יוקרתי וקווי מתאר נקיים, ממד ועומק עם רמת דיוק גבוהה במיוחד וחדות של הצבעים. בין היתר ניתן להדפיס על זכוכית תמונות משפחתיות ואישיות, וניתן גם לבחור בתמונות וצילומים מרהיבים של נוף ומרחבים, ובאמצעות הדפסה מדויקת ונקיה להכניס אלמנטים של הטבע אל עיצוב הבית.

הזכוכית אשר מהווה את משטח ההדפסה היא זכוכית אטומה ועבה, אשר נשמרת עמידה לאורך זמן ואינה נסדקת בקלות, בגימור מרהיב ובקווים נקיים. הדפסת תמונות על בסיס של זכוכית חלקה ואיכותית מספקת חדות גבוהה מאוד ומגיעה עד ל-1700 פיקסל לאינצ', חדות הדפסה מהגבוהות ביותר. לצד החדות מתקבל גם דיוק לצבעי המקור ומראה הרמוני, הנשמר לאורך זמן רב. הדפסת תמונות על זכוכית מאפשרת יצירה של מתנות מקוריות ומרגשות, לכל מטרה, לבני משפחה וחברים, באירועי פרידה, במקומות עבודה ובסיטואציות רבות מן החיים.

הדפסה על זכוכית זו המומחיות שלנו!

עם הזמנת תמונות מודפסות על זכוכית באתר PicSale ניתן להתאים את התמונה לגודל המשטח, לעצב ולתכנן בזכות מערכת הזמנות ועיצוב פשוטה לתפעול המספקת חוויית משתמש נוחה, ולקבל את התוצרים באמצעות משלוח עד הבית, במהירות, באיכות גבוהה ובעלות הוגנת ומשתלמת. המערכת הייחודית באתר שלנו מאפשרת יצירת גרפיקה מותאמת אישית, הדפסת תמונות במגוון מידות, העלאת תמונות ועריכתן באמצעות מסננים גרפים דוגמת הדגשת צבע, טשטוש, חידוד, הבלטה ואחרים. בנוסף ניתן לעצב את התמונה לצד טקסט מצורף, משפטים מעצימים, מילות ברכה ואפשרויות רבות נוספות והכל על זכוכית איכותית לתוצאה מרהיבה ומרשימה.

אז מה אנחנו למעשה צריכים מכם? 3 דברים פשוטים מאוד:
1. לבחור את הצורה (ריבועי / אופקי וכו') וגודל התמונה שתרצו להזמין.
2. להעלות כאן לאתר קובץ תקין באיכות טובה של התמונה שתרצו לפתח.
3. ולהוסיף עיצובים שאתם אוהבים (אתם לא חייבים!) וזהו, השאר עלינו.

זכוכית

שנתחיל לעצב את התמונה שלכם על זכוכית? קדימה! לחצו כאן.

אהבת? שתף עם חברים