הדפסת תמונות על פרספקס

הדפסת תמונות על פרספקס (זכוכית אקרילית) באיכות גבוהה – זה פשוט להפוך את התמונה שלכם לאומנות: מעלים תמונה, בוחרים צורה ומידה, מוסיפים עיצובים שאתם אוהבים ואנחנו דואגים לשאר כולל משלוח מהיר עד אליכם – והכל אונליין באופן נוח וקל!

בעולם העסקי והמסחרי של ימנו נעשה שימוש רב בשיטות שונות של הדפסה על חומרים, לצרכי שיווק ופרסום, מיתוג, עיצוב ועוד. בעוד שבעבר הדפסה על זכוכית היוותה את כלי הפרסום הוויזואלי היוקרתי והמרהיב, חומר הפרספקס החדשני יחסית, סיפק חלופה אשר אינה נופלת ממנה ואף עולה על הזכוכית במגוון תכונות. פרספקס (Perspex) הוא חומר פולימרי שקוף אשר מספק את מראה הזכוכית היוקרתי, אולם הרבה יותר עמיד, קל משקל וגמיש לעבודה. ניתן לחתוך פרספקס במגוון צורות בגימור מושלם, להדפיס תמונות על פרספקס באיכות גבוהה במיוחד וליהנות במרחב עיצובי שאין שני לו בזכות משטחי ההדפסה הללו.

בין השימושים הנפוצים ביותר כיום בהדפסה על פרספקס:

  • הדפסת שילוט – מרפאות, חברות הייטק, מתחמים משפטיים, מוסדות וחברות רבות עושות שימוש בהדפסה על פרספקס ליצירת שלטים מעוצבים, ממותגים להכוונה או לצרכים אחרים במרחב הארגוני כמו שלטי כניסה למשרדים, שלטי אזהרה, שלטי הכוונה ואחרים, בעיצוב אישי מתקדם ובשלל גדלים ותצורות.
  • הדפסת תמונות מוארות – הדפסת תמונות על פרספקס מתאימה במיוחד לתלייה במסגרות מובנות אשר כוללות תאורה. השילוב בין הדפסה איכותית על חומר שקוף לתאורה ישירה יוצרת מראה מרהיב ומושך את העין, ותורמת רבות לעיצוב החלל.
  • הדפסת שילוט חוץ – בזכות עמידותו של חומר הפרספקס הוא מתאים במיוחד להדפסת שילוט חיצוני אשר נתלה על גבי המבנה מחלקו החיצוני, למרפסות, לכניסות וכו'. בשונה מחומרים אחרים, פרספקס אינו מחליד ואינו מראה סימני בלאי, עמיד תחת רטיבות ומשקעים וגם תחת חום וקרינה.

הדפסה על פרספקס זו המומחיות שלנו!

אנחנו ב-PicSale מתמחים בהדפסה איכותית של תמונות וחומרים שיווקיים, ומספקים מענה לעסקים, לארגונים ולפרטיים, באמצעות מעטפת שירותים הכוללת הדפסת תמונות ועיצובים על גבי מגוון חומרים, לרבות הדפסת תמונות על פרספקס. אצלנו באתר ניתן לבחור במשטח ההדפסה, בגודל הרצוי ולעצב באופן אישי תמונות ומתנות שיגיעו במשלוח עד הבית / העסק.

הדפסת תמונות על פרספקס אינה שמורה לתחום העסקי והמסחרי בלבד, ורבים בוחרים לעשות בו שימוש גם בעיצוב הבית כאשר הדפסת תמונה אישית על משטח שקוף בגימור מושלם מספקת מראה יוקרתי, חדות של הצבעים ואיכות הדפסה גבוהה במיוחד. ניתן באמצעות הדפסת תמונות על פרספקס ליצור מתנות אישיות מרהיבות ביופיין, במחיר נוח ומשתלם.

אז איך עושים את זה? עם שלושה צעדים פשוטים:
1. בוחרים את הצורה (ריבועי / אופקי וכו') וגודל העיצוב שתרצו להזמין.
2. מעלים כאן לאתר קובץ תקין באיכות טובה של העיצוב שתרצו לפתח.
3. מוסיפים אלמנטים לבחירתכם לעיצוב (לא חייבים!) וזהו, השאר עלינו.

פרספקס

שנתחיל לעבוד על העיצוב שלכם ממש עכשיו? קדימה! לחצו כאן.

אהבת? שתף עם חברים