הדפסת תמונות על קנבס

הדפסת תמונות על קנבס באיכות גבוהה – זה פשוט להפוך את התמונה שלכם לאומנות: מעלים תמונה, בוחרים צורה ומידה, מוסיפים עיצובים שאתם אוהבים ואנחנו דואגים לשאר כולל משלוח מהיר עד אליכם – והכל אונליין באופן נוח וקל!

בעולם האומנות של ימנו תמונות מצוירות על גבי בדים הם התמונות האיכותיות והיוקרתיות ביותר, אשר לצד המראה הנפלא של הצבעים על הבד, הרי שמדובר גם בציורים עמידים לאורך שנים. מהפיכת הדפוס הדיגיטלי מאפשרת שימוש ביתרונות הציור על הבד, באמצעות הדפסה ישירה של ציורים עליו ומתיחה שלו, מה שמאפשר הדפסה של כל יצירה, ציור, תמונה או גרפיקה.

קנבס הוא למעשה בד ארוג בצפיפות גבוהה אשר מהווה בסיס איכותי להדפסה, קולט את חדות הצבעים והתצורות ומאפשר הדפסה של ציורים אבסטרקטיים או מוחשיים, כמו גם תמונות מצולמות באיכות המתאימה. הקנבס קל לחיתוך ולהתאמה בכל מידה רצויה. הדפסת תמונות על קנבס ניתנת גם לציורים גדולים, תוך שימור איכות התמונה המקורית.

ניתן להדפיס על קנבס תמונות נוף, תמונות שצילמתם בטיולים ובאירועים שונים, תמונות של הילדים, תמונות מן החתונה או אירוע משפחתי אחר, או תמונות שאהבתם ברשת ותרצו לקשט בהן את סלון או חדר השינה (בכפוף לאיכות התמונה ולזכויות היוצרים). הדפסת תמונה אומנותית על קנבס מאפשרת עיצוב מקורי, מותאם אישית ואמירה אומנותית במרחב הפרטי בעלויות נוחות יותר שאינן דומות לעלות רכישת תמונה מצוירת מקורית.

הדפסה על קנבס זו המומחיות שלנו!

אנחנו ב-PicSale מתמחים בהדפסת תמונות על משטחים וחומרים שונים, בהתאמה אישית ובעיצוב מתקדם על פי בחירתכם באמצעות בית דפוס דיגיטלי בו ניתן להדפיס תמונות על קנבס עבור לקוחות פרטיים, וכן לצרכים שיווקיים, פרסומיים ועסקיים גם יחד.

אנחנו מקפידים להדפיס תמונות על בד קנבס איכותי במיוחד, בצפיפות גבוהה, שסופג את הצבעים והקווים בצורה חדה ומושלמת. לאחר ההדפסה אנו מורחים את הציור בשכבה דקיקה ובלתי נראית של לכה, מה שמסייע בשימור הבד והצבע לאורך זמן רב. הבד המודפס נמתח ביד מקצועית על גבי מסגרות עץ איכותיות, בגודל ובעובי הרצוי, תוך הידוק מלא של הציור והתאמתו למידה שנבחרה. התוצאה שמתקבלת היא של יצירת אומנות או תמונה אישית באיכות גבוהה במיוחד, מוכנה לתלייה על הקיר, להפוך לחלק מן הבית ולמראה שמושך את העין, מרגש ומלהיב בכל פעם מחדש.

אז מה אתם צריכים לעשות? 3 שלבים פשוטים מאוד:
1. בוחרים את הצורה (ריבועי / אופקי וכו') וגודל התמונה שתרצו להזמין.
2. מעלים לכאן קובץ תקין באיכות טובה של התמונה שתרצו לפתח.
3. מוסיפים עיצובים שאתם אוהבים (לא חובה!) וזהו, השאר עלינו.

קנבס

שנתחיל לעצב את התמונה שלכם על קנבס? קדימה! לחצו כאן.

אהבת? שתף עם חברים